Bořivojova 122
130 00 Praha 3
tel.: 722 733 481
e-mail:

. . . Dobře zvolená
vlasová kosmetika
a
dokonalý střih zdůrazní
Váš účes . . .

Prodlužování řas  

Prodlužování a zahušťování řas:
Semipermanentní prodlužování řas metodou "řasa na řasu" je aktuálně nejrevolučnější způsob prodlužování a zahušťování přírodních řas. Tato technika umožňuje ženám dlouhodobé prodloužení řas, které dodá očím dokonalý tvar, řasám objem i délku a možnost od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled. S prodlouženými řasy touto metodou dosáhnete 100% efekt řasenkou nedosažitelný.

Samozřejmě dokonalého efektu lze dosáhnout pouze v případě, že se svěříte do rukou skutečné a vysoce kvalifikované kosmetičce, která je dobře obeznámena s moderní technikou a současnými metodami a kvalitním materiálem.

Metoda prodloužení řas spočívá v aplikaci speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivě přírodní řasy klientky speciálním adhesivem,které vytváří velmi odolné,flexibilní a neviditelné spojení.

Životnost prodloužených řas je zhruba 6-9 týdnů,ale kvůli cyklu obměny Vašich přírodních řas je ideální provést doplnění každé 3-4 týdny,aby zůstaly řasy stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení řas,které během oněch týdnů přirozeně vypadnou a na jejich místě vyroste nová řasa.

Ceník prodlužování řas
nový set990,-
doplnění do 2.týdnůod 300,-
doplnění do 3.týdnů500,-
doplnění po 4.týdnechod 700,-
sundání200,-
objemové nový set1800,-
doplněníod 600,-