Bořivojova 122
130 00 Praha 3
tel.: 722 733 481
e-mail:

. . . Dobře zvolená
vlasová kosmetika
a
dokonalý střih zdůrazní
Váš účes . . .

Pedikúra  

Protože nohy nás nosí celý život, je dobře jim dopřát kvalitní a profesionální péči.
Pedikérka Vám odstraní přebytečnou zrohovatělou kůži, mozoly, kuří oka, zarostlé nehty a upraví nehtovou ploténku a kůžičku. Okolo nehtů na závěr nohy promaže vhodným krémem. Na konec celé pedikúry si můžete dopřát pro maximální pocit relaxace masáž nohou, peeling, masku nebo teplý parafínový zábal.

Pedikúra suchá (přístrojová)
– vysoce účinný a šetrný způsob ošetření nohou. Suchá pedikúra je vhodná pro každého, zejména pak pro diabetiky, kardiaky, těhotné a jiné rizikové skupiny klientů. Pedikúra prováděná tímto způsobem zajišťuje účinné odstranění zrohovatělé kůže, k odstranění dochází fyziologicky přirozeným způsobem. Ošetření problematické nohy(otlaky, popraskané paty atd.) je pomocí fréz nejen bezbolestné, ale i vysoce efektní. Přístrojová pedikúra se věnuje i ošetření nehtů, které je velmi precizní, vhodné jak pro problematické či zdeformované nehty tak pro nehty bezproblémové jako účinná prevence a možnost dotvarování.

Nabízíme:

Ceník pedikúry
suchá pedikúra (přístrojová)
(desinfekce chodidel,odstranění hrubé kůže,obroušení otlaků i na prstech,upravení nehtového valu a nehtu,peeling,krém na nohy )
380,-
Pedikúra - Doplňkové služby
Odstranění kuřího oka50,-
Ošetření zarostlého nehtu50,-
Malá masáž chodidla 10 min60,-
Lakováníod 50,-
Peeling40,-
Maska50,-
Relaxační masáž dolních končetin 30 min.150,-
RockLac v pedikúře/samostatně50,-/ 140,-